Jdi na obsah Jdi na menu
 


DÍVČÍ VÁLKA / František Ringo Čech

Premiéra: 01.03.2000

Režie: Boris Škorpík

Účinkujících: 10

Hra nabízí jiný pohled na události raných českých dějin, které všichni známe ze Starých pověstí českých. Klasická hra Františka Ringo Čecha ve vlastní úpravě souboru sklízí úspěchy u diváků všech věkových kategorií už více než 10 let. Co vlastně stálo za vzbouřením žen a úsilím o kdo vlastně vyhrál?

Videoukázka

 

Technické podmínky:

Elektro výbava a světla

K ozvučení a nasvícení představení potřebujeme připojení do běžné el. sítě 230V/16A. Pro zapojení světel je potřeba počítat s okruhem stavěným na větší proudovou zátěž. Prodlužovací kabely vozíme svoje.

Při našich představeních využíváme běžnou světelnou techniku dostupnou v divadlech, nebo v divadelních sálech. Vyžaduje-li představení zvláštní nasvícení, nebo světelné efekty, můžeme po dohodě s technikou přivést vybavení vlastní. Nedivadelní či otevřená prostranství (nádvoří, náměstí...) jsme také připraveni nasvítit z vlastních zdrojů.

Zvuk

K ozvučení představení využíváme bežnou zvukovou techniku dostupnou v divadlech, nebo divadelních sálech. Reprodukovanou hudbu máme nahranou na CD. Po dohodě můžeme přivést vlastní zvukovou aparaturu.

Scéna

Prostor pro hraní potřebujeme 5x3m, možná i trochu menší, přizpůsobíme se. Opona a tahy nejsou nutné, pokud jsou, využijeme je.

V představení Dívčí válka se používá pára, proto je nutné předem vypnout požární hlásiče