Jdi na obsah Jdi na menu
 


AMANT / Pavel Němec

Premiéra: 29.11.2010

Režie: Karel Bříza

Účinkujících: 7

Veselá komedie o tom, že to s námi maminky vždycky myslí dobře! Horší je, když se snaží prostřednictvím svých dětí hojit své vlastní nenaplněné ambice. Zápletka založená na záměně osob, příběhu jedné mladé lásky a skutečnosti, že s maminkami je to někdy k nevydržení.

Videoukázka

 

Technické podmínky:

Elektro výbava a světla

K ozvučení a nasvícení představení potřebujeme připojení do běžné el. sítě 230V/16A. Pro zapojení světel je potřeba počítat s okruhem stavěným na větší proudovou zátěž. Prodlužovací kabely vozíme svoje.

Při našich představeních využíváme běžnou světelnou techniku dostupnou v divadlech, nebo v divadelních sálech. Vyžaduje-li představení zvláštní nasvícení, nebo světelné efekty, můžeme po dohodě s technikou přivést vybavení vlastní. Nedivadelní či otevřená prostranství (nádvoří, náměstí...) jsme také připraveni nasvítit z vlastních zdrojů.

Zvuk

K ozvučení představení využíváme bežnou zvukovou techniku dostupnou v divadlech, nebo divadelních sálech. Reprodukovanou hudbu máme nahranou na CD. Po dohodě můžeme přivést vlastní zvukovou aparaturu.

Scéna

Prostor pro hraní potřebujeme 5x3m, možná i trochu menší, přizpůsobíme se. Opona a tahy nejsou nutné, pokud jsou, využijeme je.