etiketa4_25_2x.jpg Roman Kasalický ( v souboru od 1983)

Herec

Kde jste mohli Romana vidět:

• Emil Fišárek alias Pokladnička (Gaudeamus Igitur, 1986, 1994)
  • Ctirad (Dívčí válka, 2000)
  • Chu-Jang (Rajský ostrov, 2002)
  • Tim (...není nad talíř sardinek!, 2004)
  • Simon de Canterville (The Canterville story, 2007)
  • Kostelník Piškytle (Dalskabáty, hříšná ves, 2012)

Aktuálnín role:

• Krejčí (Čert a Káča, 2015)
  • Rudla Koukolík (S tvojí dcerou? Ne!, 2019)

Nejhlasitější člen spolku a temperamentní tanečník, který dokáže svoje pohybové nadání realizovat i mimo jeviště např. coby cikánka, zdravotní sestra či kankánová tanečnice. Stálí příznivci DS J. N. Štěpánka si jej mohou připomenout jako Emila Fišárka alias Pokladničku (Gaudeamus Igitur, r. 1986, 1994), nebo z novějších her coby Ctirada (Dívčí válka, r. 2000), Chu-Janga (Rajský ostrov, r. 2002) či Tima (...není nad talíř sardinek!, r. 2004). Naplno se mohl vyřádit v roli hradního strašidlo které se zamiluje do Virginie Otisové ve hře  The Canterville story.  Vedle herecké činnosti se stará o kostýmy, maskérskou práci a v neposlední řadě o podávání zaručených informací o představeních a zkouškách zapomnětlivějším kolegům. Milovník kvalitního šampaňského a dobré zábavy!